• OLOMÁNIA

• 27.08.2020 19:49
        • Milé deti
          Srdečne Vás pozývame 30.mája, v dopoludňajších hodinách, na podujatie projektu hosť OLOMÁNIE: MOBILNÁ DOPRAVNÁ VÝCHOVA.

• Kurz plávania

• 11.04.2018 16:31
        •

PLÁVANIE je jednou z najvhodnejších pohybových aktivít, ktorá má pre dieťa význam nielen v procese rastu a vývinu, ale taktiež pri stimulácii telesného, psychického a sociálneho rozvoja.

V priebehu kurzu sa plavci začiatočníci učia adaptovať na prostredie bazéna, orientovať sa nad a pod hladinou vody, splývavé polohy na chrbte a na bruchu, výdychy do vody, potápanie a lovenie, skoky zo sedu a stoja. Pokročilí plavci sa zameriavajú na zdokonaľovanie plaveckých spôsobov.

KTO SA BUDE DEŤOM VENOVAŤ:

Tréneri organizácie Happy Kids, ktorí pomáhajú aj s prípravou detí, s organizovaným presunom z autobusu a späť. V skupine je 5 detí na trénera.

ČO POTREBUJETE:  plavky, pl. okuliare, osušku, šľapky, dobrú náladu

KDE: nová plaváreň Petržalka

KEDY: 30.4. - 4.5.2018, v doobedných hodinách

(utorok 1.5. sviatok - neplávame, nahradíme nasledujúci týždeň  podľa dohody)

CENA: 45€/dieťa (35€/kurz + 10€/doprava)

STORNO PODMIENKY:

• v prípade, že dieťa na kurz z rôznych dôvodov nenastúpi, poplatok za kurz sa neuhrádza, avšak uhrádza sa poplatok za dopravu v plnej výške.
          • v prípade, že dieťa nastúpi na kurz a následne sa ho z rôznych dôvodov nezúčastní - kurz ako aj doprava sa uhrádza v plnej výške.
          • v prípade neučasti si nevyčerpané tréningy môže dieťa nahradiť na kurzoch Happy Kids na plavárni ZŠ Budatínska 61
        • Vesmír očami detí

• 11.04.2018 14:25
        • Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove zorganizovala v marci súťaž pod názvom Vesmír očami detí. Grösslingáčik Viktor Wiedermann postúpil z okresného do celoslovenského kola s prácou pod názvom Kozmonaut.   Gratulujeme Viktoryes

• 2% dane

• 11.04.2018 15:30
        • Vážení rodičia, milí priatelia školy,

opäť sa blíži čas, keď mnohí budete mať možnosť prostredníctvom 2 % z Vašej dane pomôcť fungovaniu Občianskeho združenia pri ZŠ M. R. Štefánika, Grösslingová 48, ktorého jediným poslaním je pomáhať rozvoju a modernizácii prostredia, v ktorom Vaše deti trávia veľkú časť svojho života a skvalitňovaniu ich výučby.

Obraciame sa nielen na tých z Vás, ktorí nám svoje 2 % poukazujú (viac či menej) pravidelne – za čo Vám v mene všetkých detí našej školy veľmi pekne ďakujeme – ale aj na tých, ktorí túto formu pomoci doteraz nevyužili. Rovnako budeme povďační, ak našu prosbu o podporu pošlete aj Vašim rodinným príslušníkom, priateľom alebo známym.

2 % z Vašej dane sú jedinou príležitosťou, kedy máte možnosť niečo z toho, čo ste zarobili, nedať štátu, ale dať to niekomu, kto tieto peniaze použije v súlade s Vašimi očakávaniami. Preto Vás prosíme, bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre našu školu alebo pre inú organizáciu, využite svoje právo a venujte svoje 2 % z dane. Nestojí to nič, len trochu času.
          Veríme, že využijete možnosť podporiť Vašimi 2 % z dane naše združenie, ktoré podporuje školu a pomôžete nám tým skvalitniť prostredie a výučbu Vašich detí. Príslušné tlačivo aj s predvyplnenými údajmi občianskeho združenia nájdete tu:

Vyhlasenie-2018-DP-2017-editovatelne_Grosslingova.pdf