• ZÁUJMOVÉ ÚTVARY ŠKOLSKÝ ROK 2021/2022

        • Krúžky školy – hradené vzdelávacími poukazmi:

          Názov útvaru

          Meno vedúceho útvaru

          Ročník

          Deň a čas

          Detská jóga

          p. Koreňová

          2.ročník

          Štvrtok: 11,50

          Tvorivé dielničky

          p. Kaščáková

          3.A

          Piatok: 11,50-12,35

          Hravá slovenčina

          p. Vičanová

          4.C

          Utorok: 14,00

          Gitarový krúžok

          p. Staudtová

          4.A, C

          Štvrtok: 14,15

          Floorball

          p. Kelemen

          4.ročník

          Pondelok: 13,45

          Príprava na Testovanie 5

          p. Čarná

          5.B

          Pondelok: 14,00

          Angličtina hrou

          p. Kopálová

          5.A, B

          Pondelok: 14,00

          Spoločenské hry

          p. Hostová

          5.A, 7.A

          Štvrtok: 12,45

          Športovo-fyzikálny krúžok

          p. Hatalová

          6.B

          Streda: 14,00

          Výtvarno-estetický krúžok

          p. Dlugošová

          7.ročník

          Streda: 14,00

          Chémia hrou

          p. Rusnák

          8.ročník

          Utorok: 14,00

          Anglická konverzácia

          p. Kopálová

          8.B

          Streda: 14,00

          Diskutujeme v anglickom jazyku

          p. Lauko

          8.ročník

          Utorok: 14,00

          Ruská konverzácia

          p. Poghosian

          2.stupeň

          Piatok: 13,45

          Debatný krúžok

          p. Hostová

          8.A, B

          Utorok: 14,00

          Slovenčina bez chýb

          p. Hostová

          9.A

          Štvrtok: 14,00

          Spisovná slovenčina

          p. Liptáková

          9.B

          Pondelok: 12,45

          Matematika v kocke

          p. Brunovská

          9.B

          Pondelok: 14,00

          Matematický krúžok

          p. Florianová

          9.A

          Štvrtok: 14,00

           Jazyčníci (angličtina, nemčina

           p. Mojžitová

           9. ročník

           Štvrtok: 14,00

          * Z dôvodu nenaplnenosti sa záujmový útvar nebude otvárať!

           

           

          Krúžky iných organizácií – platené /bez uplatnenia vzdelávacieho poukazu/

          Krúžky iných organizácií – platené /bez uplatnenia vzdelávacieho poukazu/

           

          Názov útvaru

          Deň a čas

          Kontakt

          Šachový krúžok

           

          termín sa upresní

          www.sachovaakademia.sk

          FitKids športový krúžok

          Pondelok:15,00-16,00

          Utorok:15,00-16,00

          Štvrtok:15,00-16,00

           

          www.fitkids.sk

          Šermiari

           

          Pondelok: od 13,00

          Streda: od 13,00

          Piatok: od 13,00

           

          * Z dôvodu nenaplnenosti sa záujmový útvar nebude otvárať!

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika
      • skola@zsgrosslingova.sk
      • +421 2 5292 3482
      • Grösslingová 48, 811 09 Bratislava
      • 31810993
      • 2021687118
      • Mgr. Mária Hronská riaditelka@zsgrosslingova.sk 0915 724 351
      • Mgr. Michaela Hrnčiarová michaela.hrnciarova@zsgrosslingova.sk 0915 724 350
      • Michaela Vrabková +421 2 5292 3750 zsgrosba.ms@gmail.com
      • Ing. Monika Hatalová vychovnaporadkyna@zsgrosslingova.sk
      • Ing. Eva Ťažká +421 2 5296 8417 zsgrosba.sj@gmail.com
      • PhDr. Marcela Duchková marcela.duchkova@zsgrosslingova.sk 0903 873 284
      • Mgr. Diana Kuthanová diana.kuthanova@zsgrosslingova.sk +421 2 5292 3482
      • Mgr. Zuzana Horváthová zuzana.horvathova@zsgrosslingova.sk tel. kontakt: +421 2 5292 3482