• ZÁUJMOVÉ ÚTVARY ŠKOLSKÝ ROK 2020/2021

        • Krúžky školy – hradené vzdelávacími poukazmi:

          Názov útvaru

          Meno vedúceho útvaru

          Ročník

          Deň a čas

          Počítačko

          p. Macho

          2. ročník

          Pondelok 12:50

          Zumba

          p. Vičanová

          1. stupeň

          Pondelok 14:00

          Floorbal*

          p. Kelemen

          2. stupeň

          Pondelok 14:00

          Výtvarný krúžok

          p. Jurigová

          2. ročník

          Pondelok 13:30

          Slovenčiny sa nebojíme

          p. Čarná

          4. ročník

          Štvrtok 13:45

          Matematiky sa nebojíme

          p. Čarná

          4. ročník

          Piatok 13:00

          Slovenčina bez chýb

          p. Hostová

          9. ročník

          Piatok 12:50

          Divadielko

          p. Hostová

          2. stupeň

          Streda 13:40

          Debatný krúžok*

          p. Hostová

          2. stupeň

          Pondelok 13:40

          Matematický krúžok

          p. Chytilová

          9. ročník

          Utorok 14:00

          Ruština*

          p. Poghosian

          2. stupeň

          Piatok 13:00

          Stolný tenis a loptové hry*

          p. Hatalová

          2. stupeň

          Streda 14:00

          Gitarový krúžok

          p. Staudtová

          3. - 9. ročník

          Štvrtok 14:00

          Zábavná nemčina

          p. Mojžitová

          6. a 8. ročník

          Utorok 14:00

          Zábavná angličtina

          p. Mojžitová

          8. ročník

          Pondelok 13:30

          Konverzácia v ANJ*

          p. Kopálová

          7. ročník

          Utorok 14:00

          Spoločenské hry*

          p. Hostová

          2. stupeň

          Pondelok 13:40

          Výtvarný krúžok

          p. Dlugošová

          2. stupeň

          Utorok 13:30

          Chemický krúžok*

          p. Rusnák

          7. - 9. ročník

          Utorok 13:30

           

           

           

           

           

          * Z dôvodu nenaplnenosti sa záujmový útvar nebude otvárať!

           

           

          Krúžky iných organizácií – platené /bez uplatnenia vzdelávacieho poukazu/

           

          Názov útvaru

          Deň a čas

          Kontakt

          Veda nás baví *

          Štvrtok 14:00 – 15:00

          www.kruzkypredeti.sk, 0915 711 115

          Šachový krúžok *

          Utorok 14:30 – 15:30

          (od 6. 10. 2020)

          www.sachovaakademia.sk

          Remeslá na škole

          1. utorok v mesiaci,

          14: 30 – 16:00

          www.folkcat.sk,  0940 566 145

          FitKids športový krúžok

          Pondelok 16:00 – 17:00

          Utorok  15:00 – 16:00

          Štvrtok 15:00 – 16:00

           

          Škola karate OKINAVAN

          termín sa upresní

           

          Škola CLASS (kurz ANJ)

          termín sa upresní, prihlasovanie od 21. 9. 2020

          www.class.sk,

          lili@class.sk

           

          * Z dôvodu nenaplnenosti sa záujmový útvar nebude otvárať!

    • Kontakty

      • Základná škola s materskou školou Milana Rastislava Štefánika
      • skola@zsgrosslingova.sk
      • +421 2 5292 3482
      • Grösslingová 48, 811 09 Bratislava
      • 31810993
      • 2021687118
      • Mgr. Mária Hronská riaditelka@zsgrosslingova.sk 0915 724 351
      • Mgr. Michaela Hrnčiarová michaela.hrnciarova@zsgrosslingova.sk 0915 724 350
      • Michaela Vrabková +421 2 5292 3750 zsgrosba.ms@gmail.com
      • Ing. Monika Hatalová vychovnaporadkyna@zsgrosslingova.sk
      • Ing. Eva Ťažká +421 2 5296 8417 zsgrosba.sj@gmail.com
      • PhDr. Marcela Duchková marcela.duchkova@zsgrosslingova.sk 0903 873 284
      • Mgr. Diana Kuthanová diana.kuthanova@zsgrosslingova.sk +421 2 5292 3482