• Ukážková hodina Fit Kids

• Cvičenie je zábava!
          Vo FitKids prechádzajú detí vo veku od 5 rokov, tréningovým procesom, ktorého cieľom je rozvoj všeobecných pohybových schopností, zlepšenie koordinácie, kondície, vytrvalosti a predovšetkým k budovaniu lásky k pohybu. Okrem fyzických zdatností si detí osvojujú aj schopnosti tímovej spolupráce medzi deťmi, psychickej odolnosti voči stresu, rozvoja potenciálu ako aj budovaniu sebavedomia. Zároveň sa snažíme deti vzdelávať ohľadne zdravého životného štýlu a aplikovať ho do každodennej rutiny.
          Ukážková hodina trénerov FitKids bude vo štvrtok 28.9. od 15.00 do 16.00 hod. v telocvični.
          Zúčastniť sa môžu všetci, vrátane rodičov.
          Kontakt na trénerov:
          0904 202 621 - Michalčin
          0911 192 125 – Dikacz
          A nezabudnite: „Cvičenie je zábava!“

• Výlet do ZOO

• 27.08.2020 20:01
        • „Víťazom je každý, kto separuje!“
          Ďakujeme Grösslingáčom, kto sa zapojili do 13. ročníka podujatia S OLO ZADARMO DO ZOO (čo znamená, že v minulom školskom roku spravili aspoň dva zbery separovaných komodít, papiera, či plastu).
          Vstupné je symbolické: v podobe mrkvy alebo jabĺčka na osobu pre zvieratkosmiley

Kedy? : v stredu 27.9.
          Čas odchodu:  z MŠ o 8.15 hod.
          Čas príchodu: do MŠ o 12.00 hod.
          Do ruksaku si každý Grösslingáčik zbalí malé občerstvenie.

• Rodičia, nezabudnite!

• 24.09.2017 11:03
        • Prosíme rodičov, aby nezabudli zaplatiť stravný poplatok do školskej jedálne na september najneskôr do 9.9. 2017!
          Dôležité informácie nájdete na lište vľavo pod názvom ŠKOLSKÁ JEDÁLEŇ.
        • Stretnutie rodičov

• Milí rodičia,
          stretnutie rodičov sa uskutoční v stredu
          13. septembra 2017 o 16.00 h.
          v MŠ v triede Motýlikov.
          Účasť je povinná!

• Zoznam vecí potrebných k začiatku školského roka

• 03.09.2017 08:11
          • vhodné prezúvky
          • pohodlné oblečenie

• náhradné veci v skrinke (spodná bielizeň, ponožky, pančuchy, tričko atď.)

• pyžamo

• krabicu vreckoviek

Prosíme rodičov, aby mali deti svoje veci označené menom a priezviskom, minimálne iniciálkami.
          Čo sa týka ďalších potrieb pre deti (cvičebné úbory, potreby na plaváreň a korčuľovanie, výlety, školské akcie), budú rodičia usmerňovaní priebežne učiteľkami v triede, informáciami zo spoločných stretnutí.

• Nadpis