• HALLOWEENSKÁ  PÁRTY

• Milé strašidielka
          Pozývame Vás srdečne na HALLOWEENSKÚ PÁRTY
          Kedy?: v utorok 29. októbra

Strašiť začneme už od ránadevil

Program:

1. 1. Halloweenská párty
          2. 2. Kúzelník Ivan  o 9.00 hod.  Kúzelník Ivan MS.pdf
          3. 3. Vyhodnotenie súťaže o " Najkrajší jesenný výrobok"

Nezabudnite si strašidelnú masku. Prezlečenie na hranie si uložte do skrinky.

Na posilnenie si prineste malé občerstvenie.

• SÚŤAŽ O NAJKRAJŠÍ JESENNÝ VÝROBOK

• 09.10.2019 20:41
        • Milí rodičia

V čase od 14.10. do 28.10. bude v našej MŠ prebiehať súťaž : „O najkrajší jesenný výrobok“. Preto Vás prosíme, aby ste spolu s vašími deťmi vlastnoručne vyrobili výrobok z jesenných plodov, priniesli ho do MŠ a odovzdali vo svojej triede s menovkou. Vyhodnotenie súťaže bude v rámci halloweenského programu 29.10. (v utorok) v dopoludňajších hodinách.

• Aj malí môžu pomáhať prírode

• 06.10.2019 07:17
        • Problémy životného prostredia, či už na lokálnej, alebo aj globálnej úrovni, sa týkajú každého z nás, lebo k nim väčšou či menšou mierou, niekedy vedome, niekedy nevedome, prispievame. V rámci enviromentálnej výchovy a prostredníctvom zážitkového učenia, s využitím interaktívnych učebných pomôcok, pod názvomAj malí môžu pomáhať prírode prebehne 21.10.  v materskej škole stretnutie predškolákov s lektorkou z Daphne (Inštitút aplikovanej ekológie).

• Bábkové divadlo

• 30.09.2019 18:16

V stredu  16.10.2019   o 9.00 h   do materskej školy  zavíta  divadlo  Dúha
          s rozprávkou  Myšky sa hrajú.

Hra je určená deťom materských škôl. Poukazuje na dôležitosť dochvíľnosti a  plnenia  si  svojich povinností. Je interaktívna a komediálna. Zapája deti do zaujimavých činností  myšiek. Na záver obohacuje ponaučením.

• Európsky týždeň športu

• 09.10.2019 21:25
        • V roku 2015 vyhlásila Európska komisia s cieľom podporovať pohyb a šport  Európsky týždeň športu. Zdravá fyzická aktivita stimuluje rast detí, vedie k zlepšeniu psychického a fyzického zdravia a taktiež napomáha v boji so stresom. Základným cieľom je podporovať pohyb, šport a zdravý životný štýl.

Kedy?    7. – 11.10.

yes 11.10. sa uskutoční celoškolská olympiáda, na ktorej sa stretnú deti zo všetkých tried

Kde?        v telocvični, na školskom dvore, v MŠ

• Nadpis