• Voňavé Vianoce  v materskej škole
        • Voňavé Vianoce v materskej škole

• 11.12.2019 17:08
        • Blížia sa Vianoce a tak ako naše mamičky, aj detičky v materskej škole, spolu s pani učiteľkami,  pustia sa do pečenia vianočného pečiva. Porozprávajú  sa o prichádzajúcich sviatkoch a tradíciách. Cesto  si vyvaľkajú a usilovné pršteky povykrajujú rôzne tvary a ozdobia. Teta kuchárka  im pomôže a do zlata upečie voňavučké pečivo. Kedy? 17.12. (v utorok) Začíname o 9.00 hodine.

• OLO art

• 11.12.2019 20:46
        • Milí rodičia,
          v spolupráci s Olo a.s. organizuje naša MŠ pre deti z predškolských tried - MOTÝLIKY a SOVY účasť na spoločenskej akcii OLO art.

Miesto konania: Hotel  Holiday Inn,  Bratislava

Termín:  12. december 2019

Čas odchodu:  08.30. hod  zastávka Twin City

Miesto a čas stretnutia: 08.00 hod v MŠ

Predpokladaný návrat do MŠ: 12.00 hod.

Naši predškoláci sa zúčastnili súťaže pod názvom: STOROČIE PLASTU „Dajme veciam druhú šancu, vdýchnime im nový život!“ Sprievodnú súťaž vyhlasil organizátor projektu Olománie, OLO a.s., Cieľom tvorivej súťaže bolo vytvoriť kolektívne dielo – mozaiku. Súťažiť sa bude o finančnú cenu v každej kategórii účastníkov projektu (MŠ, ZŠ, ŠŠ). Slávnostné vyhodnotenie súťaže a odovzdanie cien výhercom bude 12.12.2019 na podujatí OLO art v hoteli Holiday Inn.

PROGRAM OLO ART v hotel Holiday Inn 12. 12. 2019

9.00 Otvorenie podujatia

9.10 Miro Jaroš spieva separátorom – hudobný program

9.40 Braňo Jobus „Zberný dvor“

10.05 Slávnostné vyhodnotenie Sprievodnej súťaže OLO ART

10.30 „Svet čaká na deti“ Daniel Hevier – workshop umenia „Dajme veciam druhú šancu, vdýchnime im nový život!“ – worshop umenia z triedeného odpadu – trash art, tentokrát lepiaca páska trochu inak

11.30 Záver podujatia

• 01.12.2019 07:11
        • Milí Grösslingáči heart

Aj tento rok k nám zavíta Mikuláš a možno so sebou privezie pomocníkov a možno aj darčeky.
          Do našej materskej školy sa chystá už v utorok 3. decembra o 9.00 hodine.

• Nadpis