• 11.01.2019 02:12
        • Milí Grösslingáčismiley
          Jesennú atmosféru si užijete vo štvrtok 8. novembra
          na školskom dvore, kde si budete môcť vyskúšať svojho farebného šarkana.

• Logopedická depistáž

• 04.11.2018 20:54
        • Vážení rodičia,
          logopedická depistáž - orientačné vyšetrenie reči detí, ktoré je zamerané na tieto zložky:
          · celkovú obratnosť hovoridiel (pohyblivosť a obratnosť jazyka, perí a tváre)
          · hodnotenie jemnej motoriky ruky
          · fonematický sluch
          · rozsah aktívnej a pasívnej slovnej zásoby
          · gramatickú stránku reči
          · artikuláciu hlások
          sa uskutoční v dopoludňajších hodinách  5. novembra (v pondelok) v priestoroch MŠ

Školský logopéd: Mgr. Katarína Majdáková
          Telefón: 02/577 86 259

• HALLOWEEN PARTY

• 23.08.2019 14:11
        • Milé strašidielkasmiley

Pozývame Vás srdečne na HALLOWEEN PARTY

Kedy? : v piatok 26. októbra

Strašiť začneme už od ránasmiley
          Nezabudnite si strašidelnú masku a prezlečenie na hranie uložte do skrinky.
          Na posilnenie si prineste malé občerstvenie.

• Jesenná olympiáda

• 10.10.2018 12:49
        • Milí Grösslingáčismiley
          V stredu 17.10. Vás pozývame na športové dopoludnie v telocvični. Nezabudnite si športovú obuv a oblečenie.
        • Výchovný koncert

• 27.08.2020 19:58
        • Milí Grösslingáči!

Najobľúbenejšie postavičky Ezopových bájok:  líška, myška a lev Vám vyčarujú 16.10., v dopoludňajších hodinách, úsmev na tvári a jedinečnú rozprávkovú atmosféru. A to všetko za doprovodu krásnej hudby, originálnych piesni, v podaní hercov z divadla Maska