• 21.03.2020 22:36
      • Aj pre Grösslingáčikov je fašiangové obdobie  synonymom zábavy a veselosti.
        Deti si v priebehu týždňa,  formou prezentácií, diskusných kruhov a prostredníctvom
        kreatívnych dielničiek obohatili poznanie a predstavy o fašiangové tradície.

V utorok, 25. februára,  prišli všetky deti do materskej školy v maskách, ktoré si pripravili
        v spolupráci s rodičmi. Materská škola  sa vzápätí zmenila na farebnú rozprávku,
        plnú najkrajších a  najfantastickejších bytostí.

Tvorivosť, manuálne zručnosti a jemnú motoriku si rozvíjali pri výrobe fašiangových ozdôb a masiek. Triedy sa rozozvučali karnevalovými piesňami a tancom.

• Nadpis