• Milí rodičia,

     radi by sme poďakovali všetkým rodičom, ktorí prispeli do zbierky pre ukrajinských spolužiakov, či už finančne alebo materiálne.

     Rozdali sme veľké množstvo školských pomôcok, oblečenia, obuvi, športového náradia a iných vecí, za čo sú vám mamičky z Ukrajiny veľmi vďačné.

     Z finančnej zbierky sme uhradili nákup školských pomôcok, ktoré sa prerozdelia podľa potreby do tried. A rozdali sme aj poukazy na nákup potravín. 

     Prehľad príspevkov do zbierky a jej čerpanie sú dostupné tu:
     https://docs.google.com/spreadsheets/d/10Wwjo857YRTHiY8aYiF4jtbWFtbSXjQ0uYcyFljpxt8/edit?usp=sharing 

     Ak by ste chceli prispieť, naďalej je to možné:

     Združenie rodičov pri ZŠ M. R. Štefánika, Grösslingová 48, Bratislava
     IBAN: SK22 0900 0000 0000 1147 2185
     VS: 1991

     Do prvej záložky s názvom POTREBUJEM vpisujú rodičia z Ukrajiny, čo potrebujú, a vy sa zapíšete, ak im to chcete darovať.

     Druhá záložka s názvom PONÚKAM je pre slovenských rodičov, ktorí by radi ponúkli niečo, čo už nepoužívajú, ale niekto by o to mohol mať záujem, napríklad bicykel, z ktorého vám už dieťa vyrástlo, topánky, oblečenie a podobne.

     Zoznam nájdete na tomto odkaze:
     https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Hpv_CiyKCkbT5ihPxzqTwOD6Fym8SWu317VVAYMHKI0/edit#gid=186141369

     Veci sa budú vymieňať vždy podľa vzájomnej dohody.

     Do kolónky MENO môžete napísať aj svoj kontakt.

     Pripravili sme aj skupinu na Facebooku ZS Grösslingova - pomoc spolužiakom z Ukrajiny, kam sa môžete pripojiť a nájsť aktuálne informácie o tom, čo práve hľadáme a zároveň môžete ponúknuť vašu pomoc. Administrátor bude synchronizovať informácie aj v tabuľke.

     Naďalej sa snažíme sprostredkovať deťom voľnočasové aktivity, o ktoré prejavili záujem.

     Ďakujeme veľmi pekne.

     Rada rodičov 

      

     Дорогі батьки,

     ми хочемо подякувати всім батькам, які фінансово чи матеріально долучилися до збору речей для українських однокласників. Ми роздали велику кількість шкільного приладдя, одягу, взуття, спортивного інвентарю та іншого, за що мами з України дуже вдячні.

     Ми оплатили закупівлю шкільного приладдя з фінансового збору, яке за потреби буде перерозподілено на класи. А ще ми роздали ваучери в продуктовий супермаркет.

     Звіт внесків у фонд та їх використання доступний тут: https://docs.google.com/spreadsheets/d/10Wwjo857YRTHiY8aYiF4jtbWFtbSXjQ0uYcyFljpxt8/edit?usp=sharing

     Якщо ви бажаєте зробити свій внесок, ви все ще можете це зробити:

     Батьківська рада початкової школи:

     M. R. Štefánika, Grösslingová 48, Bratislava
     IBAN: SK22 0900 0000 0000 1147 2185
     VS: 1991

     Батьки з України заповнюють те, що їм потрібно, на першому листі під назвою «МЕНІ ПОТРІБНО», а словацькі батьки вписують тут те, що можуть їм дати.

     Лист під назвою «Я ПРОПОНУЮ» призначений для словацьких батьків, які хотіли б запропонувати щось, чим вони більше не користуються, але когось це може зацікавити, наприклад, велосипед, з якого ваша дитина вже виросла, взуття, одяг тощо.

     Ви можете знайти файл за цим посиланням: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Hpv_CiyKCkbT5ihPxzqTwOD6Fym8SWu317VVAYMHKI0/edit#gid=186141369

     Обмін речами відбуватиметься за індивідуальною домовленістю.

     Ми також заснували групу у Facebook ZS Grösslingova - pomoc spolužiakom z Ukrajiny - допомога однокласникам з України, до якої ви можете приєднатися та знайти актуальну інформацію про те, що ми потребуємо, і в той же час ви можете запропонувати свою допомогу. Адміністратор групи буде також консолідувати інформацію в ексел таблиці.

     Також ми продовжуємо намагатися надавати дітям дозвілля, яке їх цікавить.

     Дуже дякуємо.

     Батьківська рада початкової школи.