• S OLO ZADARMO DO ZOO

   • 30.09.2019 07:50

   • V rámci zapojenia sa do projektu  Olománia v spolupráci s OLO a.s  Bratislava organizujeme akciu: „S OLO zadarmo do ZOO“.
    Termín: 25. september (v stredu)

    Dátum odchodu: 25. september                             
    Čas odchodu: zastávka Twin City o 8.30 h
    Miesto a čas stretnutia: v MŠ do 8.00 h
    Predpokladaný návrat: do MŠ  približne o 11.30 h   
    Spôsob dopravy: autobusová preprava zabezpečená s Xlinebus s.r.o

    Vstupné: mrkva, jablko, šalát, zemiak, či akákoľvek zelenina alebo ovocie/osoba

    Čo si majú deti vziať so sebou? Do ruksaku malú fľašu s čistou vodou a drobnú sladkosť, nie čokoládu. Pani kuchárky im zabalia desiatu. Teplý obed dostanú po príchode zo ZOO v MŠ.

     „NESEPARUJ SA – SEPARUJ!“

    Množstvo vytriedeného odpadu v rámci Bratislavy každoročne stúpa, rovnako   ako prihlasovanie nových škôl do projektu Olománia. Oficiálne štatistiky sú dôkazom toho, že naučiť triediť odpad dospelých je beh na dlhé trate. Pod heslom „NESEPARUJ SA – SEPARUJ!“ už siedmy rok bratislavská mestská spoločnosť OLO a.s. organizuje výchovno-vzdelávací projekt  Olománia, do ktorého je zapojených viac ako 23 tisíc účastníkov zo 116 materských, základných a špeciálnych škôl. Hlavným cieľom projektu je naučiť všetkých obyvateľov hlavného mesta, cez deti, správne nakladať s komunálnym odpadom, osvojiť si pojmy: recyklácia, ochrana životného prostredia, triedenie  odpadu a spoločenská zodpovednosť.

    Podmienkou bezplatného vstupu je aj tento rok aktívne zapojenie sa do súťaže v zbere papiera a plastu, ktoré sú hlavnými disciplínami projektu.
       

     

     

     

    1.  
   • Naspäť na zoznam článkov
  • Nadpis

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

   Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.