• Zoznam vecí potrebných k začiatku školského roka

• 03.09.2017 08:11
        • vhodné prezúvky
        • pohodlné oblečenie

• náhradné veci v skrinke (spodná bielizeň, ponožky, pančuchy, tričko atď.)

• pyžamo

• krabicu vreckoviek

Prosíme rodičov, aby mali deti svoje veci označené menom a priezviskom, minimálne iniciálkami.
        Čo sa týka ďalších potrieb pre deti (cvičebné úbory, potreby na plaváreň a korčuľovanie, výlety, školské akcie), budú rodičia usmerňovaní priebežne učiteľkami v triede, informáciami zo spoločných stretnutí.

• Nadpis