• Bláznivý deň v ŠKD :-)

• 05.04.2023 09:49
      • Bláznivý deň v ŠKD :-)
      • V piatok 31.marca sme mali s deťmi v ŠKD spoločnú bláznivú akciu ku dňu 1. apríl J Deti si mohli priniesť do školy na oblečenie niečo nezvyklé a vtipné. Niektoré triedy sa spoločne zabávali na bláznivých aktivitách, alebo si hovorili vzájomne vtipy. Staršie ročníky poňali tento deň odvážne a urobili si z neho deň plný veselých ponožiek, alebo prišli do školy rovno len v pyžame. Deti si pyžamové oblečenie naozaj plne užívali a niektoré šli tak veselo i do školskej jedálne. Jedna trieda poňala tento bláznivý deň tak, že mali všetko naopak. Ak bol napríklad žiak pekne naučený, bol ohodnotený ako nenaučený. Bláznivý deň mal medzi deťmi dobrú odozvu a určite si ho zopakujeme i nabudúce a urobíme si ho ešte bláznivejší /foto k textu nájdete vo fotogalérii školy/.

Mgr. Anna Juráňová, vedúca ŠKD