• Platby za ŠKD

• Vážení rodičia,

všetky platby za ŠKD v tomto kalendárnom roku treba uhradiť do 10. 12. 2021. Skontrolujte si, prosím, či ich máte v poriadku. Ak to tak nie je, prosím, uhraďte ich.

Platbu za január zaplatíte v januári 2022.

• Halloweenske vyučovanie

• Tento rok sa nám konečne po dlhšom čase podarilo osláviť sviatok všetkých duchov a strašidiel.

Ako? No predsa veselo!

Halloweenske vyučovanie  prebiehalo v naozaj originálnych maskách, ktoré si pripravili deti i niektoré pani učiteľky a páni učitelia.

Nechýbali ježibaby, duchovia, zombie a rôzne iné nebezpečné strašidlá.

Počas dňa naša porota zložená zo žiakov 9.ročníka hľadala najoriginálnejšie masky, ktoré boli ocenené sladkými dobrotami.

A ako s to všetko vyzeralo si pozrite na našich fotografiách.

• Najkrajší jesenný výrobok rodiny 2021

• Pestrofarebné umelecké výrobky z plodov jesene aj tento rok potešili svojou rozmanitosťou okoloidúcich v budove I. stupňa. Pri pohľade na vystavené práce sa nám ponúka skutočný obraz toho, aké bohatstvo nám naša príroda ponúka, hlavne v jesennom období. S trochou fantázie a chcenia dokážeme vyčarovať z pestrofarebných listov, tekvíc, gaštanov, či iných jesenných materiálov nádherné unikáty. Tento rok súťažilo o „Najkrajší jesenný výrobok rodiny“ 104 nádherných farebný diel, z ktorých tri dielka získali zvláštne ocenenie poroty za originalitu, spracovanie materiálu a nápaditosť a následne za každú triedu boli vybrané tri výrobky, ktoré vynikali svojou originalitou, nápaditosťou, jedinečnosťou a použitím jesenných materiálov zo záhrad a lesov. Srdečne gratulujeme nielen výhercom, ale hlavne všetkým súťažiacim a ďakujeme im za to, že si našli čas, ktorý strávili so svojimi najbližšími pri výrobe jesenného výrobku.

Zvláštne ocenenie poroty za originalitu, spracovanie materiálu a nápaditosť:

Stela a Ester L. /2.A, 4.B/

Andrea B. /4.B/

Alica K. /2.B/

Tri naj ocenenia jednotlivých tried:

1.A: Matej K., Oliver S., Natália a Viliam M.

1.B: Alexandra G., Alexandra P., Tereza a Adam V.

2.A: Noel A., Tereza K., Stela L.

2.B: Ela K., Alica K., Simona Š.

3.A: Linda L., Filip T., Viktor W.

3.B: Tereza K., Linda P., Lívia Š.

4.A: Klaudia B., Lucia P., Tamara P.

4.B: Andrea B.,Bibiana D., Ester L.

4.C: Adela G., Oliver Š., Alexander Z.

4.B: Elissa D., Tamara K., Naďa Š.

L.K.

• Mgr. Zuzana Horváthová zuzana.horvathova@zsgrosslingova.sk tel. kontakt: +421 2 5292 3482